| imihaistoian a întrebat:

Simplu garsoniera prin ANL sau prin prima casa in bucuresti si in ce zona este cel mai renatabil si frumos?

Răspuns Câştigător
| Dalidah a răspuns:

Prima casa, clar! ANL-urile sunt facute cam nasol si poti avea suprize neplacute. Macar cu prima casa te orientezi catre ce zona vrei si catre ce apartament doresti. Zona? Depinde de buget, evident. Cu cat e mai aproape de centru, cu atat e mai scump. (aceeasi regula e valabila si pentru zona de nord unde preturile sunt cam mari). Iti recomand sa iti stabilesti un buget maxim, sa te orientezi catre mijloace de transport in comun in apropiere (metrou e cel mai indicat), sa elimni treptat zonele care nu ti se potrivesc...Sigur, sunt multi alti factori ce contribuie la pasul final de a cumpara, insa pe masura ce mai ai intrebari punctuale, vom incerca sa iti raspundem.happy Succes!