| Nuzicnume a întrebat:

Site-uri unde pot face bani online?

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar daca joci la lotterie online, ca-n rest, nu sunt decat spam-eri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce stii sa faci? Pe upwork.com faci bani frumosi din programare

| PainTech a răspuns:

Spune la ce te pricepi si noi o sa iti spunem site :
- Editare video
- Editare foto
- Programare
- Muzica
- etc.

Deci, ce stii sa faci?

| Anonim34231 a răspuns (pentru PainTech):

Ia da-mi tu ceva siteuri, pentru editare video / foto.

| PainTech a răspuns (pentru Anonim34231):

Fiverr, freelancer, poate gasesti ceva de facut si pe reddit si grupurile de Facebook relevante ( inclusiv gaming, nu ai idee cat platesc unii pentru un banner de Youtube ).

| Anonim34231 a răspuns (pentru PainTech):

Hmh, ok, o sa incerc, mersi

| Anonimmi a răspuns (pentru PainTech):

Poze,editare vidio? VREAU DETALII

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Cam greu.Sunt site-uri unde iti oferi serviciile(care tin de ceea ce stii sa faci pe un PC), site-uri PTC, unde esti platit sa dai clic-uri(de obicei pe niste reclame) si site-uri unde esti platit sa participi la sondaje.Depinde acum de aptitudinile tale, iti recomand sa te inscrii pe acelea cu sondaje, bani putini dar siguri, nu este efectiv o munca...Cu PTC nu-ti recomand deloc. Daca te intereseaza cele cu sondaje, iti pot trimite adrese daca te intereseaza(acolo unde am si eu si am castigat deja, nu neprobate).