| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi cineva va rog mult profesii bine platite care necesita cunoasterea limbilor straine(vorbesc liber rusa si engleza, nivel incepator germana si franceza si nivelul al 3-lea portugheza) *orice profesie in afara de traducator* Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune intrebarea ta si pe Raspuns-Rapid, poate gasesti raspuns si mai castigi si 3 cartele vodafone cu 1000 de minute si 100 sms uri! www.raspuns-rapid.info/concurs

| MariaSimo a răspuns:

Ca dezvoltator software ar trebui sa fie ok. Engleza si germana sunt la mare cautare in domeniul IT din Romania.
Si salariile nu sunt de lepadat.