| anonim88 a întrebat:

Va salut, aveti idee ce afacere ar merge pe timpu asta de criza?

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Daca m-as pricepe la facut site-uri, mi-as face o firma cu acet profil pentru ca:
-lucrezi cand vrei(atat ziua cat si noaptea);
-poti lucra de acasa si nu depinzi de un anumit program;
-investitie minima-calculator performant, internet si cateva programe necesare pentru. webdesign;
-nu platesti chirie si nu ai cheltuieli cu salariatii si ca urmare poti pune un pret mai mic atragandu-ti mai multi clienti;
-nu trebuie sa platesti pentru publicitate(promovarea si indexarea site-ului propriu ti-o poti face si singur)

| Owakey a răspuns:

Bună!

Întreabă-l pe Ţiriac.

Baftă!

| amstroe a răspuns:

Da, anonim88, chiar si pe criza sunt afaceri care merg ca din apa! Personal sunt implicat intr-un business in domeniul comunicatiilor, cat va fi lumea si pamantul, noi, oamenii, va trebui sa comunicam, altfel ne-am ars!
http://www.mstroe.lv7global.com/lv7/home.aspx
Aici poti vedea ca am castigat peste 2000 euro, asta de acasa, din fata tastaturii. Detalii in YM (amstroe) sau SKYPE (amstroe1).