| Robertrgp a întrebat:

Spuneți un site unde pot vinde si plata sa fie făcută online (card).

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Buna Robert. Dacă iti propui sa construiesti un brand, cea mai buna varianta e aceea de a-ti vinde produsele pe propria platforma. Concret, sa ai propriul magazin online. Exista suficiente variante alternative, de tip wix sau gomag dar a te baza pe un client service pe care nu-l controlezi presupune riscuri pe care personal consider ca un antreprenor nu ar trebui sa si le ia, mai ales pentru ca investitia e una relativ mica (cu 1500E poti sa te bucuri de un magazin online la cheie, croit exact pe dorintele tale). Daca aceasta parte de client service nu te intereseaza, poti apela la platforme de tip etsy sau eMAG, in functie de ceea ce vinzi si de profilul viitorului business. Mult succes!

4 răspunsuri:
| JicaContra a răspuns:

Ebay
sau
kevin9 a răspuns corect, wix are si module bancare pe care le poti introduce in site-ul facut la ei!

| InvatamProgramare a răspuns:

Daca vrei sa vinzi produse si vrei sa ai deja o piata formata unde sa iti vina clientii din prima zi, poti folosi eMAG.
Daca vrei sa iti configurezi tu propriul tau magazin online poti folosi shopify sau gomag.

| AnOnImuSS1 a răspuns:

Simplu ii trimiti coletu in ziua X dupa ce ti-o transerat suma ceruta in contul tau bancar in aceeasi zi si poti urmarii daca tio facut plata in aceeasi zi!

| kevin9 a răspuns:

Daca vrei sa-ti faci un magazin aici:
https://www.wix.com