| Andrei_Philip_1998 a întrebat:

Stie cineva cum fac un credit la banca fara carte de munca? Sunt student, help!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Creditele pentru studenti nu sunt foarte raspandite in ofertele bancilor. Chiar si cand se dau asemenea credite se solicita studentului sa ai ba un venit eligibil. Totusi exista si asemenea oferte (fara carte de munca). Incearca la BRD: https://goo.gl/hBhmo7
Mai uita-te si pe aici: http://www.vreaucredit.ro/credite/studenti/

| darrio2007 a răspuns:

Ce vrei tu poti face la o banca din parc.
Trebuie dovada ca poti returna creditul sau ca sa aiba de unde iti pot face ei poprire pe salariu.

| Intruder19 a răspuns:

Nu poti face un credit bancar fara a avea un loc de munca pentru ca e nevoie sa dovedesti ca ai cu ce sa platesti creditul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu iti da nicio banca din Romania credit daca nu ai un venit legal si stabil, iar de credite pentru studenti, pentru studii eu nu prea am auzit in tara la noi

Răspuns utilizator avertizat