| Gabytzzzzzu a întrebat:

Stie cineva cum pot sa vad tranzactiile efectuate pe un card fara sa merg la banca? Trebuie sa-mi activez contul paypal si-mi trebuie un cod de la tranzactia efectuata de ei pe card.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Prin internet banking daca il ai activat

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pe site-ul PayPal poți vedea. Nu trebuie să mergi la bancă. Undeva e un istoric al tuturor tranzacților. Caută pe site după ce te-ai logat. Am făcut numa o tranzacție, nu mă pricep, nici nu era cardul meu personal, e al mamei, dar e un istoric pe site.

| Gabytzzzzzu explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Pai nu am cum, trebuie activat contul mai intai, asta e ideea.

| Tina88 a răspuns:

Doar prin aplicatia mobila oferita de banca la care esti...dar ca sa o activezi tot trebuie sa mergi la banca. Altfel nu ai cum.