| Gabytzzzzzu a întrebat:

Mi-am facut cont paypal, mi-am legat card-ul (BCR VISA) si acum ca am procedat cu activarea imi cere codul tranzactiei efectuate de paypal pentru a finaliza activarea. In fine cum gasesc eu toate tranzactiile efectuate pe card? Trebuie neaparat sa ma duc la BCR? Adica, altfel nu se poate?

1 răspuns:
| gabipopescu93 a răspuns:

Poți avea acces la toate tranzacțiile tale, deacărcâns aplicația de home bank de la BCR, dar cred că va trebui să faci un drum către cea mai apropiată sucursală, pentru a intra în posesia unui username și password.