| lary725 a întrebat:

Stie cineva daca pe okazii iti ia bani daca vinzi un produs, si cat? De exemplu pentru un parfum today la 50 de ron, cati bani imi iau ei daca il vand, si cum se achita plata la ei? Va multumesc!

1 răspuns:
| lavynya1 a răspuns:

Da.Iti ia comision din produsele vandute.Iti ia comision sub 1 euro+tva 24%.Un mic pont, poti scrie in descriere ca utilizatorii sa nu dea cumpara acum pana ce nu discutati toate detaliile pe forum si pe forum care iti spune ca s-a decis sa achizitioneze produsul modifici pretul, pui mai jos si utilizatorul da cumpara acum la produs cu 10 lei si platesti 0, 20 centi nu 1 euro.Toti cumparatorii stiu deja ca vanzatorii platesc comisioane din vanzari si toti accepta.