| Ricardo26 a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua un imprumut de bani pe o perioada de cateva luni/ un an fara a avea un loc de munca? adica loc de munca am, am un venit sigur de unde sa platesc imprumutu, dar lucrez in constructii la negru si nu am de unde face dovada de venit

1 răspuns:
| marius2005 a răspuns:

Salut cred ca cel mai bine poti vorbi cu cineva sa ia bani pentru tine si sa platesti tu ratele insa trebuie sa fie o persoana care sa aiba incredere in tine pentru ca nu poti lua pe oricine dupa strada