| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva unde as putea gasi o firma care ar vrea sa-si faca reclama prin intermediul stickerelor sau a infolierii unui autoturism? Detin o masina si as vrea s o imbrac cu folie si s fac reclama unei firme, contracost bineinteles. astept raspunsuri.

1 răspuns:
| Alaen a răspuns:

Deci, doresti sa iti autocolezi masina si sa primesti si bani pentru asta?
Stiu un magazin de stickere, unde fac si la comanda, se numesc tribale.ro. Daca il crezi folositor, contacteaza-i!