| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca intreabrea mea pare penibila dar as vrea sa vad daca exista big grin
Stie careva daca este vreun site de telefoane chinezesti aduse din china sau second hand la preturi foarte mici adica de 50 ron un nokiae71 sau nokia 5200 la pret de 50 lei telefoane de aste de unica folosinte dau cea mai mare fundita! multumesc

6 răspunsuri:
| sebywarlord a răspuns:

Http://okazii.ro gasesti orice ...de la telefoane china pana la etnobotanice:))

| robertinoOBY a răspuns (pentru sebywarlord):

Da dar aicea sunt scunpehappy mersi oricumwinking

| negru30 a răspuns:

Numai din China vrei? -

| robertinoOBY a răspuns (pentru negru30):

Oricare dar sa fie Nokia la preturi mici cum am zis e71 la 50 lei etc big grin ma poti ajuta

| robertinoOBY a răspuns (pentru negru30):

Sti vreun site?

| negru30 a răspuns (pentru robertinoOBY):

Am unul dar la 5 ron