| RaduMirceaROHsHXJsK278 a întrebat:

Sunt adolescent in clasa a X-a și aș vrea să fac niște bani online dar nu prea am idei. Ce spuneti?

3 răspunsuri:
| Habarnuamcenumepum a răspuns:

Depinde acum am auzit si eu de la alti anumite chesti sore exemplu ai putea sa te angajezi la jumate de norma ca și un casier sau poți să împarți pliante(sa imparti pliante nu e un job zilnic dar poți lua pe zi 100-150 depinde) sau exista si altceva pe șantier la negru adică te angajează șefi fără contract in șantier chiar daca nu e asa legal pentru ei, sper că a ajutat răspunsul

| Zoltán_Csáki_1972 a răspuns:

Pot oferi detalii unui job online.

| Gabi989901 a răspuns:

Este videochat și pentru băieți!?