| anonim_4396 a întrebat:

Sunt de profesie desing vestimentar, croitor caut o slujba sau partrneri de afaceri ma puteti contacta pe mail (willyrus31@yahoo.com)

1 răspuns:
| LucaDezmir a răspuns:

Iata cateva dintre cele mai importante site-uri cu oferte de job-uri:

bestjobs.ro
mercador.ro
jobs.bizoo.ro
myjob.ro
ejobs.ro
itjobs.ro
jobbank.ro
open-project.ro
ofertelocuridemunca.ro
angajat.ro
anofm.ro
bestjobs.neogen.ro

Mai poti citi articole despre cum sa-ti gasesti un job aici iar aici ai o lista foarte lunga cu site-uri cu oferte de lucru.

Important: sunt site-uri care iti ofera posibilitatea sa primesti anunturi in domeniile de munca de interes pentru tine, prin email. Foloseste aceste facilitati pentru a "vana" genul de joburi care te intereseaza.