| alexandru2002john a întrebat:

Am 15, sunt in vacanta si as vrea si eu sa fac un ban, gen sa impart pliante. Stie cineva unde gasesc un astfel loc de munca pentru tineri de 14, 15 ani? Nu vreau neaparat un salariu mare. Nu vreau raspunsuri gen " esti prea mic si mai bine profita de copilarie ".

1 răspuns:
| Live4Ride a răspuns:

Joburile astea sunt pe proiect gen. cauta la ziar sau pe situri de specialitate gen ejobs.ro sau bestjobs.ro. Cauta dupa : joburi de sezon sau joburi de vara!