| vlad_9687 a întrebat:

Sunt in clasa a 10-a matematica-informatica, inca mai am sa ma gandesc dar vreau sa merg la o facultate de informatica ori Galati, Iasi sau facultatea de matematica-informatica din Bucuresti, ce job-uri as putea avea in timp ce studiez la una dintre aceste facultati?

Răspuns Câştigător
| Ara997 a răspuns:

Niciunul. referitor la joburi. ori faci scoala ( e 3 ani ) ori dai cu mopul. tu alegi. faci info la Iasi, e ok, ai job elegant -in functie de cat de duce capul si ce rank ai,-la bit, la amazon, conti endava si altele.
info in Galati e apa de ploaie. recomand bucuresi sau Iasi.
restul detaliilor pe privat.

2 răspunsuri:
| Robert_George_2001 a răspuns:

Job-uri part-time.ex.:ospatar, chelner

| suntserios a răspuns (pentru Robert_George_2001):

De ce sa se faca ospatar cand poate lucra inca din timpul facultatii in joburi de profilul pe care il studiaza?