| HappyCandy a întrebat:

Imi puteti da ceva detalii despre comisioamne reguli beneficii si cadouri de la reprezentantii avon deoarece vreau sa devin reprezentant. Ps de la citi pina la citi ani poti deveni reprezentant si primesti amenda daca suma comenzii e mica si ce se intimpla daca comanda e de 0 lei?

Răspuns Câştigător
| Sophie90 a răspuns:

Buna! La avon trebuie sa ai 18 ani la Oriflame 16.Intra pe nicol_oriflame@yahoo.com.
Reducerile se vor aplica in funcţie de următoarele praguri valorice (preţ catalog):
• 0%: pentru comandă sub 50 lei
• 23% : pentru comandă 50 - 249 lei
• 30% : pentru comandă 250 - 499 lei
• 40% : pentru comandă peste 500 lei + cadouri la fiecare comanda

sau dai add la florydanyela si-ti spun tot despre avon

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este de datoria persoanei care te-a înscris să-ți dea toate informațiile!
Pa, pa.