| Classy a întrebat:

As dori sa obtin mai multe informatii in legatura cu AVON.Cum poti sa devii reprezentant,daca esti obligat sa ai comenzi in fiecare luna,cum renunti daca nu mai doresti,in ce constau cadourile pentru reprezenant,daca trebuie sa ai o varsta anume, daca castigi ceva din asta si cum poti sa devii unul.Multumesc mult!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este mult mai convenabil la Oriflame.
Pa, pa.

| Classy explică (pentru Legiuitoarea):

Imi poti da mai multe detalii?happy

| Legiuitoarea a răspuns (pentru Classy):

Bună.
Mai multe detalii: comanda minimă de 50 ron, produsele sunt mai calitative, cadouri consistente, nu ești obligată să dai comandă în fiecare campanie, perioadă de grație a facturii este de 21 de zile (plată), etc.
Pa, pa.

| Chrissy92 a răspuns:

Http://www.reprezentantavon.ro/
Aici gasesti raspunsurile de care ai nevoie :)