| STEFAN828 a întrebat:

Sunt student și nu am un venit lunar (încă), pot obține un credit de nevoi personale?

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sigur ca nu, din ce plătesti? Banca i ti dă imprumut doar daca ai un serviciu stabil un venit lunar sigur, altfel nici o șansă, decît părintii tai sa faca credit pe numele lor daca au servici, roaga i pe ei sa te ajute asa sa faca ei credit bancar pe numele lor.

1 răspuns:
| Evolution a răspuns:

Ca sa obtii orice fel de credit trebuie sa ai un venit lunar si ceva vechime, ca banca sa aiba o siguranta ca tu platesti creditul. Logic, nu?
Asa orice boschetar de pe strada poate sa faca un credit laughing