| DediuGabriel a întrebat:

Știe cineva de ce nu îmi pot înregistra un cont bancar în aplicația Revolut?
Detalii:
Revolut din 18.11. 2022
Transilvania Bank din 22.11. 2022

Revolut nu-mi dă posibilitatea decat să adaug un cont ING Bank.

Văd că nu-mi dă nici posibilitatea să transfer bani, probabil nu este activ cateva zile.

Am reusit să fac numai un transfer (probă) către cel care mi-a alimentat contul (un membru revolut).
Vă multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Lioana a răspuns:

In aplicatia Revolut nu se inregistreaza conturi de la alte banci. Se creeaza doar conturi Revolut.
Conectarea conturilor o faci in Google Pay sau Portofel. Dar se pot trece acolo doar conturi cu card.