| Marck94 a întrebat:

Tocmai m-am angajat, maine voi incepe prima zi de munca, dar trebuie sa facem protectia muncii. In domeniul manipulant de marfa la magazie. Ce sa faci la protectia muncii? Ce te pune sa faci? laughing Am emotii. Salariu e ok la inceput. Voi lua 1300 lei in mana si bonuri de masa. Cica dupa 3 luni imi va da mai mult.

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Te pune doar sa inveti cateva norme de protectia muncii. Le iei acasa si le citesti atent de 10-12 ori si le inveti bine de tot, fiindca iti pot salva viata la nevoie.

Răspuns utilizator avertizat
| BuLaNNNeL a răspuns:

Da, te umflă după 3 luni laughing. Ti se va tine predica cu ce trebuie si cum trebuie să faci, ce ai voie si ce n.ai voie, ce trebuie sa faci in caz de. si etc. Ce mai este si manipulant marfa? Cari marfa?

| kopli a răspuns:

Nu "te pune sa faci" tu ceva. Te invata cum sa te feresti de accidente. Te invata preventia. Te invata si alte lucruri pe care trebuie sa le respecti cu strictete.

Răspuns utilizator avertizat
| DOOOPX a răspuns:

Practic ti se va spune ce si cum ca sa intelegi mai bine cum sta treaba big grin.
Succes!

Răspuns utilizator avertizat