| DozaDeRas13 a întrebat:

TPU care e diferenta intre o fata draguta si una frumoasa ce are fata draguta si ce nu are o fata frumoasa nu vreau defintii din dex dau funda si vot

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O fata draguta spune "Buna dimineata'', iar o fata frumoasa spune "S-a facut dimineata".

| karsivan a răspuns:

Nu este frumos ce i-mi place mie, este frumos ce i-ti place tie, unora le plac fetele ff slabe, altii le prefera pe unele mai plinute, nu exista un stas al frumusetii, daca persoana este pe glustul si placul tau o sa vezi foarte frumoasa iar altul de linga tine doar draguta.