| Nan11 a întrebat:

Trebuie sa ajung din Spania in Germania, dar nu pot cu avionul stie cineva o alta solutie?

5 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

Interesează-te de mersul trenurilor sau autocare de la agențiile din Spania care au drum spre Germania.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Depinde de unde unde
trenul e o varianta la indemana in Europa de vest, la fel de bine poti inchiria si o masina

| nopainkiller a răspuns:

Salut!
Poti merge la o agentie Atlassib si vezi acolo programa pentru orele si pentru locurile de plecare!

| MihaelaDart a răspuns (pentru nopainkiller):

Atlassib nu face curse de a lăsa pasageri Spania-Germania. Sunt firmele locale din tara respectiva care au curse in diferite țări. Atlassib pleacă din România spre țara unde vrei sa ajungi ori din țara unde locuiești spre România, nu din Spania spre Germania sau invers.

| curioasa210 a răspuns:

Cu autocarul, cu masina, nu stiu dar cred ca se poate si cu trenul.