| dorinta233 a întrebat:

Trebuie sa scot o fata in oras si nu stiu unde sa o duc. Ea a zis la suc. Sunt din constanta, stiti vreo cafenea care e mai ieftin si pot sa o duc? sa o iau dintr-un loc sau sa ne intalnim acolo? sa merg cu transportul in comun? sau sa mergem cu taxiul ...desi e cam scump. pe jos nu pot sa merg pentru. ca e departe. Ce sa vorbesc cu ea pe drum sau daca merg cu autobuzul... ce sa discutam? sa o iau pe ea sau sa mai vina si altcineva cu noi, vreo prietena de a ei

Răspuns Câştigător
| greyhound a răspuns:

Imi place enorm ca ai postat intrebarea la "financiar" laughing))

3 răspunsuri:
| Seby90 a răspuns:

Dude, va intalniti acolo, si ca fapt divers, fiecare isi plateste consumatia. happy Nu fa pe gentilemanu cu ori si cine happy

| Ben00 a răspuns:

La o plimbare omule. Pe drum gasiti voi un loc unde sa luati un suc sau un capucino. Cel mai important e sa stii sa duci discutia, poate sa faci si o gluma, desi nu e capital. Asta depinde si de nivelul ei (daca e citita vreun pic merge si discutia pe scoala, viitor, daca nu, prietenii, intamplari, glume), dar si de tehnica ta.
Daca esti frumusel sau bine facut succesul se prefigureaza si fara mari abilitati.

| CorneliaC a răspuns:

Pai eu zic asa, nu duce fata chiar la un restaurant ieftin, si nu cred ca e bine sa mai vina cineva cu voi. Eu cred ca voi trebuie sa fiti singuri, sa puteti sa va cunoasteti mai bine fara sa va deranjeze cineva. Intreab-o cum viseaza sa fie iubirea vietii ei, asta asa printre altele, intreab-o ce hobby are, ce muzica asculta. Eu cred ca o s-o dai pe spate, crede-ma happy