| dorinta233 a întrebat:

Trebuie sa scot o fata in oras si nu stiu unde sa o duc. Ea a zis la suc. Sunt din constanta, stiti vreo cafenea care e mai ieftin si pot sa o duc? sa o iau dintr-un loc sau sa ne intalnim acolo? sa merg cu transportul in comun?

2 răspunsuri:
| kRedhead a răspuns:

Mai bine vorbesti cu ea sa va intalniti intr=un anumit loc aproape de casa ei, sau unde vrea ea si sa mergeti pe jos pana la cafeneaua respectiva. Crede-ma, sunt fata, si nu mi-ar placea sa ies la o intalnire mergand in aglomeratie in ratc sau gms singura pana sa ajung intr-un local. big grin
Inter Cafe? Desi nu prea stiu in ce zona e asta, stiu ca are preturi mai ieftine decat Crema sau Bourbon. Sau La Cetate (intrarea in parcul Piticilor-Tabacariei) in caz ca nu stii unde se afla. Si iti mai pot recomanda cafeneaua Zodiac, vis-a-vis de Liceul Teoretic Decebal pe bd. Mamaia. Acolo merg de fiecare data inainte de liceu, este un loc placut.
Succes. :*

| dorinta233 explică:

Ce sa vorbesc cu ea pe drum sau daca merg cu autobuzul... ce sa discutam? sa o iau pe ea sau sa mai vina si altcineva cu noi, vreo prietena de a ei