| dorinta233 a întrebat:

Trebuie sa scot o fata la un suc in oras. sunt din constanta si nu stiu unde sa o duc. spuneti-mi o locatie in care sa nu fie nici foarte scump. sa mergem cu autobuzul sau sa ii zic sa ne intalnim acolo? daca merg cu autobuzul sa-i iau bilet? ea a zis ca vrea la suc. despre ce sa vorbesc cu ea?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce vorbesti cumperi sucul de acasa si ala la plic si mergeti si il beti pe strada ca e mai ieftin asa va si afumati putin de fumul de la miasini, acuma serios daca tot o inviti in oras fa un efort si duo si acasa tot cu bilet daca e materialista cam ca toate laso nu e de tine, azi vrea sucul maine stilca apoi butoiul

| Cristiann25 a răspuns:

Cat de ieftin vrei? Un suc nu e mai scump de 5 lei cam oriunde ai merge! Poti sa mergi cu taxiul ce autobuz? Sa te porti frumos cu ea, sa-i acorzi multa atentie si la sfarsit sa o duci pana acasa!

| неизвестныйй a răspuns (pentru Cristiann25):

Nu prea frumos că şi-o ia în cap.
Fii tu. Nu e momentul perfect să te dai mai rotund decât eşti, pentru că o să te cunoască şi o să-şi dea seama că eşti prefăcut.

| tteo91 a răspuns:

)))) mai. este interesanta intentia ta, ce sa zic, ea deja ti-a zis ce vrea sa-i iei, nu-i rau nha laughing)) pai du-o si tu la un local cochet, mai romantic, ce daca e mai scump. decat sa o scoti asa la orice carcima unde-i ieftin, m-ai bine va plimbati prin parc, va luati un suc la doze, si beti be banca.

| Valyy06 a răspuns:

Deci,cel mai bine va intalniti undeva,mergeti cu autobuzul, ii platesti biletul, la fel si bautura care e cea mai importanta, si ati putea sa vorbiti daca ar merge o relatie intre voi 2, dar asta sigur daca ii place de tine cat de putin si de aici spui ce vrei tu, fi amabil, nu intoarce capul dupa alte fete, si da-i atentie si o lasi pe ea sa faca primul pas, adica atunci cand ea e online pe facebook o lasi pe ea prima sa-ti scrie si atunci vezi daca chiar contezi pentru ea.Noroc!