| Stefan200209 a întrebat:

Unde as putea sa ma angajez fara bac, dar cu salariu peste 1500?

7 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Iti schimbi sexul si te faci cocota. Wait, eerrr... tu vrei sa te angajezi cu 8 clase absolvite pe salariu la care unii cu tot cu facultate abia daca ajung? Amuzant. Incearca cioban. Uite Becacali ce bine a ajuns.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa te multumesti cu un 700 lei in mana fara bac... lasa pretentii de peste 1500

| neutrino a răspuns:

Nu ai unde, pretentiile tale sunt prea mari in conditiile in care nu ai reusit sa iei un amarat de bac.

| peperonies a răspuns:

Dar de ce te-ai oprit la fara bac? de ce nu si fara sa lucrezi prea mult? eventual sofer de vas de croaziera.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In constructii.

| InVisible99 a răspuns:

laughing n-ai sanse, mai bine te pui sa-l iei ca altfel ai sa ai probleme toata viata sau pleaca la munca in strainatate

| Emilian_Florin_1992 a răspuns:

Traiesti in Romania nu iti da nimeni 1500 de lei mai ales ca bacul mareste salariul de baza cu 500 de lei deci pune mana si ia-l.