| Cristiano_5927 a întrebat:

Unde as putea sa ma angajez ca sa am salariu vreo 10 milioane? Am 19 ani big grin

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa iei o slujba in Romania, nu prea cred ca vei gasi o slujba asa de bine platita, daca nu ai facultate, si mai ales in perioada aceasta. Va trebui sa te multumesti cu un salariu in jur de 500 lei [5 milioane] daca nu ai o facultate facuta.
O zi buna!

| TSO7 a răspuns:

Ai liceu? Daca da ai putea incerca la penitenciar, au un salar avantajos.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sa pui polistiren pe blocuri, case

| Raresh23 a răspuns:

Spalator de masini in Anglia
500 lire/luna = 25 milioanewinking

| kris666 a răspuns:

In anglia, ca spalator de masini poti sa iei chiar si mai mult... sau tot in anglia, la mc... undeva peste 800 lire- 4000 lei la 40 de ore pe saptamana