| anonim_4396 a întrebat:

Unde e mai bine sa-ti plasezi banii?

3 răspunsuri:
| conflict a răspuns:

Cea mai buna investitie pe care ti-o pot recomanda(pe termen lung)-din punctul meu de vedere- investeste in aur!

| anonim_5440 a răspuns:

Pai ma bucur sa iti raspund primul. Banii trebuie investiti in ceva intr-o afacere (Ex: depusi la banca dar nu prea se fac bistari asa, mai degraba o afacere ceva sa zicem crescutul prepelitelor)

| mediazone19 a răspuns:

Depinde la ce anume te gandesti...pentru ca daca te gandesti sa beneficiezi de bani dupa o anumita perioada de timp...iti recomand o asigurare de viata ( investitie pe termen lung).