| anonim_4396 a întrebat:

Unde e mai bine sa-ti plasezi banii in timpul crizei?

10 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

In aur.

| Parintele a răspuns:

In banca.

| conflict a răspuns:

Din moment ce ai bani suficienti si iti permiti sa mai si investesti in perioada asta, inseamna ca pe tine nu te afecteaza criza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde ce vrei de la plasamente.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In seif sau sub saltealaughing...asa esti sigur/a, ca nu ii pierzi...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ingroapai precum pinocchio. vor incolti si se vor inmulti si vei innota in ei.singur.intotdeauna singur.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In portofel...
In timp de criza, bancile nu sunt tocmai recomandate.winking

| hanry a răspuns:

La perna

| mcclaude a răspuns:

Urmareste licitatiile administratiilor financiare, bancilor care recupereaza bunurile creditorilor, vei gasi o gramada de chilipiruri in care merita sa investesti, terenuri, case, masini, utilaje.

| emi_1530 a răspuns:

In banca