| dulceamara a întrebat:

Unde ma pot angaja la 15 ani? va rog sa-mi spuneti si mie daca stiti.sau macar daca ma pot angaja undeva la varsta astahappy?

8 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Poti sa te angajezi de la 15 ani numai cu acordul parintilor. Dar nu stiu ce angajator te va angaja de la varsta asta. Eventual la impartit fluturasi.

Daca nu ai nevoie de bani mai bine ia si stai linistita, invatam, pierde vremea, ca o sa ai timp sa muncesti toata viata.

| Ana_6561 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa te angajezi undeva daca ai nevoie de bani.La varsta ta cred ca ar fi perfect sa devi reprezentant avon sau lider daca vrei castiguri mai mari. Daca vrei mai multe detalii spune-mi.

| Ana_6561 a răspuns:

Id meu ii avon016190 daca te intereseaza mai multe detalii despre avon, despre castiguri.

| lol1232 a răspuns:

Te poți angaja ca si vânzător.:dBafta!

| Vizitiul a răspuns:

Deocamdata scoala-i cea mai importanta meserie a ta.

| SRJ a răspuns:

Pana la 16 ani nu te poti angaja cu forme legale.

| Teo_6515 a răspuns:

Incearca joburi tip call center. Iti trebuie o procura din partea parintilor si te poti apuca de treaba. Multa bafta in cautari big grin

| andutza_7563 a răspuns:

Pai este o lege ca pana n 18 ani nu te poti angaja s au nu stiu. daca e sa poti, poate este vreo sefa de farmacie de acord. du te sa te vada...sa te mai invete si sa priinzi experienta.eu stiu? poate reusesti. SUCCES!