| hUnTERRRRRR a întrebat:

Unde pot cauta apartamente in chirie in Brasov, pentru ca mg la facultate si nu am gasit loc la camin?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ziarele locale, pe Fb, pe OLX. E chiar asa greu de gandit?

| Andreeush a răspuns:

Caută în ziar, sau pe olx.
Dar dacă nu stai la cămin, ți-ar fi mai ușor dacă ai avea un prieten cu care să împărți chiria acelui apartament.

| Frank51 a răspuns:

Sunt camine private, vreo 5. Este unul langa calea Bucuresti, un student house pe aurel vlaicu, si inca cateva prin memo. Preturile sunt intre 350-500 lei, fata de caminele de stat intre 270-420, iar conditiile sunt decente. Alta varianta este sa inchiriezi cu inca un prieten(cel putin) o garsoniera sau un apartament, acolo din pacate costurile se ridica pe la 700-800 lei pe luna cu tot cu intretinere. Gasesti anunturi pe olx.

| Bizon95 a răspuns:

Nu stiu ce cauti tu la facultate daca nu te duce mintea la minimum de bun simt!

https://www.google.com/search?q=inchirieri+brasov

doua cuvinte prapadite pe google SI LA MINTEA COCOSULUI si am gasit 3 pagini cu site-uri de anunturi

"succes" la facultate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe olx.

| TristanTzara a răspuns:

Sunt grupuri si pe Facebook, doar caută.

| readytofly a răspuns:

Salut, iti recomand acest site. L-am folosit de fiecare data cand mi-am schimbat chiria si este de incredere :)

https://www.imobiliare.ro/inchirieri-apartamente/brasov