| alicelivia a întrebat:

Daca intri la facultate la buget trebuie sa stai in camin sau poti sa stai si cu chirie in acel oras?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai unde vrei si unde iti permiti

| neutrino a răspuns:

Fiecare sta acolo unde vrea si unde poate: unii stau chiar la hotel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu esti obligat decat daca iti iei camera!
daca vrei sa stai cu chirie, probabil faci o cerere ca sa stie si ei ca nu doresti camera la camin si te muti cu chirie! e simplu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-are nicio treaba una cu alta. Daca nu vrei sa stai al camin, nu faci cerere. Simplu.

| PeFuga a răspuns:

Nu esti obligat sa stai in camin. Daca te-ai cazat, te poti decaza in orice moment si te muti in chirie daca iti permiti.