| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot gasi o slujba ca promoter, sau ceva part-time?

Aveti idee?

Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga Alina,
eu chiar lucrez la un proiect care uneste oameni seriosi intr-o echipa ce vor sa lucreze part-time. Nu stiu exact ce cauti dar poate putem coresponda pe emailul meu:tone.corina@yahoo.com, este foarte serios si de obicei se vine prin recomandare... daca mai esti interesata da-mi un semn. Corina TONE

6 răspunsuri:
| elvisedy a răspuns:

Am o solutie -elvisedy

| cretzufinish a răspuns:

Daca nu cunosti pe nimeni ca fiind supervisor, fa-ti cont pe bestjobs sau ejobs, completeaza un ceva si poti gasi multe posturi de genul, actualizate. Eu am 3 astfel de posturi, pe langa jobul full time si care e sursa principala de venit happy Incearca...sansele sunt mari. Pe vremea asta inca se gasesc astfel de slujbe pentru atragere de noi clienti...

| cretzufinish a răspuns:

In loc de "ceva" era ceva =curriculum vitaewinking...nu inteleg de ce mi-au editat raspunsul raised eyebrows

| cretzufinish a răspuns:

Incredibil straight face

| Ionutzsa a răspuns:

Pai ca promoter incearca la ceva supermarketuri gen Real, Carrefour, etchappy sigur gasesti!