| LucianCosmin17 a întrebat:

Unde trebuie sa merg sa pot baga alocația pe card?

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

De la banca ceri un extras de cont care va contine IBAN-ul contului.
Cu acest document mergi la Directia de Munca si Protectie Sociala pentru a depune o cerere de virare a alocatiei in contul specificat.
Extrasul de cont poate fi solicitat de catre titularul sau imputernicitul de cont cu actul de identitate.
Asta-i tot

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca nu ai card soliciti de la o banca sa ti se faca un card.

| Celcestietot a răspuns:

In incinta sau in exteriorul oricarei banci, la un bancomat.

| gabicoo a răspuns:

La păcănele!

| LucianCosmin17 explică (pentru gabicoo):

Ai văzut că am dat funda la băiatul ăla și vii și tu să te dai in spectacol

| Lukasssz a răspuns:

Mergi la BCR