| Georgiana100 a întrebat:

Unele vise se pot adeveri? Intreb asta deoarece am vist ca am gasit un IPhone 7+ si imi doreesc unul foarte mult!

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

happy L-ai visat pentru că ți l-ai dorit.
iPhone-urile sunt bune la claritate, cameră și stabilitate in aplicații. Dar sunt slabe la baterie (se descarcă foarte repede), și au capacitate mică de stocare și nici card de memorie nu poți să îi pui (în plus, o poză calitativă ocupă mult spațiu -cam 5 MB sau mai mult; cam 5 MB are și o melodie MP3).
Cine știe dacă visul nu ți s-ar îndeplini. Eu doresc să ți se îndeplinească. Numai să nu fie sh, deoarece aceasta are cont de iCloud care nu poate fi schimbat, și face ca telefonul să nu mai poată fi folosit de către altcineva în afară de primul proprietar.

| Sn4k3 a răspuns:

Mai viseaza.