| anonim_4396 a întrebat:

Am vist ca mi s-a rupt bratara sfintita de la mana. Tin foarte mult la ea! Ce inseamna asta? Este cumva un lucru rau? Cred foarte mult in vise! Multumesc mult celor care ma ajuta!

8 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Si eu am visat ca mi-a cazut icoana de deasupra capului in .cap.Ce crezi ca s-a intamplat a doua zi?
NIMIC.
Lasá visele la vise si viata reala acolo unde ii este loculwinking

| c0rn3l1uss a răspuns:

Deci... daca ti s`a rupt bratara o sa ti se rupa gatuwinking...deci thumbs up Succes!

| thehope a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai cat se poate de calm /a... e vorba de subconstientul tau, si probabil iti e teama de ceva ce urmeaza sa se intample... ceva ce poate tu crezi ca nu va fi tocmai bine, iar visul pe care l-ai avut te face sa crezi si mai cu tarie in asta, dar sunt convinsa ca nu e vorba de absolut nimic... e vorba de un simplu vis...eu am avut foarte multe vise in care eram mireasa si se spune ca daca te visezi mireasa mori sau te imbolnavesti... ei bine nici nu am murit si nici nu m-am imbolnavit...inca mai sunt printre voiwinking

| monyk a răspuns:

Buna, daca ai visat asta nu inseamna neaparat ceva rau...nu te increde asa mult in vise, pentru ca nu exista nicio dovada care confirma ca ele sunt adevarate, nu te mai gandi la asta si totul va fi ok...bafta!

| iuliana21 a răspuns:

Nu mai crede in vise.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treaba ta...vai da ce o sa patestttttttiiiiiiii...nici nu vreau sa ma gandesclaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca crezi in vise si bratari sfintite suporta consecintele.

| andrey75 a răspuns:

Cumpara alta bratara