| anonim_4396 a întrebat:

Va rog frumos cine stie sau cine vinde catelus alb mic pufos si de rasa va rog si sa nu fie bonlav va rog pret ieftin

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Intra pe animale.ro,acolo ai sa gasesti mai multi iubitori de animale.Este chiar si rubrica de donatii si poate ai noroc sa gasesti catelul dorit de tine de la o persoana ce nu-l mai poate intretine si vrea sa-l stie pe maini bune. Daca nu gasesti nimic la donatii, poti posta chiar tu acolo pe site un anunt in care sa soliciti un catelus! Mult succes!

| jvEcu a răspuns:

Alb, mic, pufos, de rasa, sanatos si ieftin?
Nu vreau sa fiu rautacios dar nu prea gasesti asa ceva.
Sfatul meu: Daca vrei sa dai un ban, da-l intreg ca sa primesti cainele la fel happy.