| Shooter a întrebat:

Vinde cineva un caine de rasa....mai ieftin?

4 răspunsuri:
| marioS10maryus a răspuns:

Ce rasa ai vrea ...si cam la ce pret?

| Shooter explică (pentru marioS10maryus):

Pai as vrea un Saint Bernard, un Ciobanesc sau rottweiler(unu din astea).

| mi123 a răspuns:

Am un vecin care are un husky siberin foarte frumos, e din acela cu par mai mare.este femela si foarte ascultatoare.Problema ei este ca are niste stapani care nu o mai vor.Stă pe strazi si mananca ce-i mai dau eu. Daca o vrei sunt sigur ca o sa ti-o dea gratis.Depinde unde stai.Eu stau in Ilfov.astept raspuns si o sa iti arat si niste poze cu ea.

| Shooter explică (pentru mi123):

Eu stau in Dambovita...nu e distanta foarte mare.