| PicakuElectr1ze a întrebat:

Vreau sa imi iau un catel (nu neaparat de rasa) si nu stiu cam care ar fi cel mai ieftin pret. Locuiesc in Judetul Botosani si in fiecare Duminica in centru (la o statuie) langa un magazin de animale se strang multi oameni cu animalele lor pe care le vand.

Vreau sa gasesc un catel pufos si jucaus laughing.

Dau funda celui care imi spune un pret ieftin al unui catel pufos si jucaus!

Răspuns Câştigător
| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Poti adopta un maidanez;)
Ai face o fapta buna dar daca nu vrei sau ceva : http://olx.ro/oferta/catei-pekinezi-ID4VK7S.html#748691e6b3
Aici ai un labrador :3 Daca nu-l iei tu il iau eu ca ii ieftiiiin
http://olx.ro/oferta/vand-pui-caine-labrador-ID4ViHa.html#748691e6b3
bafta :)
Cauta pe olx

6 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna.
Orice caine este jucaus cat este pui.
Iar un pret foarte bun, este un maidanez, gratis chiar, el te va iubi neconditionat chiar daca poate nu e asa de pufos cum ti-l doresti tu, pentru el tu nu vei conta ca nu ai parul cret, pentru el tu vei fi totul.

| Talmacel_Alexia_1999 a răspuns:

Buna!
Un maidanez este foarte potrivit.
Eu te-as ruga sa faci asa:
Du-te la un adăpost care omoară caini pentru a salva un catel si ia un câine bătrân ca sa stie ca a avut un stăpân. Oricat de putin traieste
Dupa ce iti iei caine mai du-te si la astia de pe drumuri si dă-le cate ceva de mâncare sau apa.Incearca sa le cauti stăpân.

Asa fac eu. Ajuta animalele!
Fii bun cu ele!
Daca nu it plac nu le răni...asta e vorba mea.

Funda?

| MrLucas a răspuns:

Daca nu vrei neaparat caine de rasa sfatul meu e sa adopti unul.
1 E gratis
2 Salvezi viata unui catelus

| AnielaaEllaMaxii a răspuns:

Iti iei pekinezu' sau?

| Hamdyham a răspuns:

Mai bine adopti unul.de pe strada. Nu doar ca vei face o fapta buna,.dar o să observi ca, caini de pe strada sunt mult mai isteti decat cei de rasa... Funda? happy