| Katoky a întrebat:

Voi aveti incredere daca va apare ca ati castigat un iphon si trebuie sa dai sms doar cu 1 euro? Sa trimit? DAU FUNDA PENTRU CELMAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| Funions a răspuns:

Nu trebuie sa ai incredere, chiar daca suma ceruta este mica. Daca nu ai participat la nici un concurs care sa acorde acest premiu nu ai cum sa-l castigihappy
Deci mai bine nu trimite, de ce sa risti?

6 răspunsuri:
| denis987 a răspuns:

Clar MINCIUNA! se imbogatesc de pe urma celor care trimit.

| mat31new a răspuns:

Minciuna!

| alecx4music a răspuns:

Hai sa iti explic cum sta treaba. Nimeni nu iti da un iphone cu 3 euro. (Asta clar) Pentru ca dupa ce completezi nu stiu ce formular scrie undeva jos ca trebuie sa trimiti 3 euro la un numar de tel.( Si mai jos scrie ca sunt necesare doua apeluri, care de fapt fac 6 euro in total).
Scopul lor este sa iti ia tie banii.
Tu nu ai nici un fel de specificatii in legatura cu concursul. Nici cine il organizeaza, nici perioada desfasurarii concursului, si nici premiile puse in joc. Astea sunt doar INSELATORII. Chiar si companiile mari care organizeaza concursuri fac in asa fel incat premiile sa nu fie acordate, sau da decat premiile cu o valoare mica. In ultimu timp am auzit de cazuri in care te suna la telefon si te anunta ca ai castigat. (Aceeasi chestie), decat ca te roaga pe urma sa transferi cativa euro, asa pentru revendicarea premiului. Unii spun ca sunt angajati la firme de telefonie mobila si iti cer tot felul de date personale.

| lucifer636 a răspuns:

Nu ai cum sa castigi ceva la un concurs la care nu participi. nu este logic?

| ioachimb a răspuns:

Eu nu cred. Am un amic care a trimis 5 euro si tot n-a castigat. E teapa la greu.

| deeapaz0 a răspuns:

Poate ca este o minciuna. Eu sincer nu as trimite, dar nu strica sa incerci pentru ca nu vei regreta daca vei castiga un iphone... si daca nu vei castiga nu e problema pentru ca e vorba de vreo 4 lei pierduti. Totusi poate daca incerci te ajuta pe viitor sa crezi sau sa nu crezi in lucruri ca acestea. happy