| Alison95 a întrebat:

Cand apare o fereastra care spune ca am castigat nu stiu ce ipad sau iphone si trebuie sa dai sms, iti ia 2 euro e adevarat ca ai castigat?big grin

Răspuns Câştigător
| Mia999 a răspuns:

Nu, e o mare tampenie!
Sa nu faci aceeeasi greseala ca mine!

Daca ai mai mult credit til ia pe tot sad!

Te puup!

13 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Nu este adevarat!

| TAzOVsKY a răspuns:

Tampeniiii laughing) Sunt niste jegosi ce vor sa duca in eroare oamenii! oh go on

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciodata nu e adevarat ca ai castigat ceva cand nici macar nu ai participat

| NoNameasdod a răspuns:

Cum sa castigi daca nici nu ai participat?
Sau ca esti al 10000 lea vizitator,pff - FAKE TOTAL. Si daca e sa castigi ceva, de ce sa platesti? laughing
Trebuie sa platesti daca,castigi ceva?
- Normal ca e FAKE.
La fel si cu chestiile alea ca faci bani pe net,daca pui nu stiu ce poze si faci nu stiu ce tampenii - si tot asa, trebuie sa dai bani pentru nu stiu ce.
Ce? la serviciu cand te angajezi trebuie sa platesti? laughing. Iti spun eu, ca NU. Asa ca, sa nu te lasi pacalita;*.Te pup, si sa ai grija :X.

| FaraZahar18 a răspuns:

Nu-i adevarat. E un mare FAKE!

| DANNA99 a răspuns:

Nu e adevarat. Asa arata la toti!:*

| Green2OI3 a răspuns:

Logic că nu e adevărat.

| vladuut a răspuns:

Fals! Am primit si eu de vreo 5 ori intr-o saptamana! Nu este adevarat! funda?

| ZexyZek a răspuns:

Unele adevarate
unele false, dar si eu primesc dinalea dar sa stii ca nu sunt adevarate

| Iepuras_Gaby_1995 a răspuns:

Depinde, pot fii niste falsuri. :3

| bubulina06 a răspuns:

Nu,nu este adevarat.Iti spun din propria experienta

| FlorinaBetty a răspuns:

Nu e adevarat...happy E o mare tampenie care iti ia doar bani de pe telefon.

| MinecraftServer a răspuns:

Ai castigat aer la plic.