| Sensitive a întrebat:

Vreau cateva site-uri in care poti castiga diferite chestii prin voturi!

2 răspunsuri:
| L4WRlD34TH a răspuns:

O sa razi la auzirea acestui sait... http://www.mp3fustangiu.com/ dar se castiga prin vot! Fundita!

| AnonymouS_7265 a răspuns:

Www.getglue.com este un site pe care poti sa te logezi si cu Facebook si dai voturi la ce iti place in categorii de muzica, filme, seriale sau altele si prin din ce in ce mai multe voturi primesti stikere. Dupa ce ai 20 iti va cere adresa unde sa le livreza! Noroc