| teoTD a întrebat:

Vreau sa am un card de credit online cu care pot sa il incarc cu paysafe. Știți un asemenea card?

Răspuns Câştigător
| ZyRRe a răspuns:

Păi îți poți crea un cont de paysafecard online. Alimentezi contul psd cu coduri, că bănuiesc că asta vrei, să scoți banii de pe codurile alea paysafe pe card. Pe platforma celor de la paysafe intrii la setari, adaugi datele cardului unde vrei sa retragi, daca nu ai un card iti poti crea unul pe revolut, simplu si usor (https://revolut.com/referral/dragosf1lo! MAR1-22-AR). După ce ai cardul/contul pregătite, te duci pe platforma paysafe la opțiunea "RETRAGE BANI" si introduci suma pe care doresti sa o retragi.

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nicio banca nu te lasa sa incarci cu paysafe. Si Revolut vrea un cont bancar din care sa traga.

| Mihai_Andrei_Neagu_1995 a răspuns:

Ai incercat Monzo?