| fleaktpu a întrebat:

Funda! Joc Poker de 1 an si ceva si vreau sa depun, m-am gandit sa depun cu paysafe card, pentru ca nu se stie daca ai sau nu 18 ani la paysafe.
Daca depun cu paysafe pot retrage cu moneybookers, la care am inregistrat card de credit pentru elev si apoi de pe moneybookers sa scot pe cardul de elev? Multumesc Anticipat!

3 răspunsuri:
| rakebackace a răspuns:

Daca nu ai 18 ani, depune cu paysafe card si dupa ce faci 18 ani ii scoti cu moneybookers. Gandeste pe termen lung
http://rakebackace.ro - Joaca poker online cu maxim de beneficii

| Poker-Blog.RO a răspuns:

Daca nu ai 18 ani risti sa fii banat atat pe camera de poker cat si pe contul de moneybookers.

Cand retragi sunt doua modalitati: fie trimiti acte la camera de poker sa verifice varsta si faptul ca e contul tau, fie trebuie sa faci o depunere si asa verifica prin intermediul bancii/moneybookers cine esti.

Este riscant ce faci, asa ca mai bine astepti sa indeplinesti condiile legale.

Intre timp poti sa dezvolti calitatile de jucator de poker. Uite niste articole interesante: http://www.poker-blog.ro/mindset-poker/

| fleaktpu explică:

Dar nu am cum retrage cu paysafe straight face Si am auzit k poti retrage prin moneyookers daca ai depus cu paysafe happy