| Pomo2001 a întrebat:

Vreau sa comand o pereche de adidași de pe Nike România(Kyrie 3). Aveti idee in cât timp vin?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce feld e transport ai platit: daca este normal, posibil in 2-3 saptamani daca vine de peste hotare, daca este din Romania 1-2 saptamani, daca este DHL sau orice serviciu express: in cateva zile.
Tu ce serviciu ai platit si ei ce au mentionat la transport?

| Pomo2001 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc de sfat.Acum m-am uitat si la transportul normal vine in 3-9 zile si DHL in 3 zile.

1 răspuns: