| alexsaxx2323 a întrebat:

Vreau sa cumpar o firma, cu profit cat mai mare bineinteles dar nu imi ajung bani pentru a o cumpara.
Ce metoda de imprumut este fara sa ma fure banca?
Multumesc

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

In primul rind trebuie sa te gîndesti daca te imprumută banca, depinde mult ce salariu ai, si după aceea sa pui problema ca te fură banca, banca nu acordă imprumuturi asa oricui, trebuiesc dovezi concrete si acte multe sa demonstrezi ca firma pe care vrei tu sa o cumperi este asa de profitabilă cum spui, daca are si firma aia datorii la stat sau la bancă? Gîndeste te de ce ar vrea cineva sa vindă o firmă care merge pe profit? Cunosti tu exact istoria acelei firme? Si ce firma vrei sa i ei? Cu ce se ocupă ea?

| DinuAurel a răspuns:

Nu exista "metoda de imprumut". Toate bancile "fura". Asa fac ele profit! Si gandeste-te de 1000 de ori inainte sa te bagi in datorii, mai ales daca nu ai experienta in afaceri!

| Prević_Kresimir_1947 a răspuns:

Buna,
Acest lucru este de a informa publicul larg că dl Kresimir previc, un creditor împrumut privat a deschide o oportunitate financiară pentru toată lumea are nevoie de nici un ajutor financiar. Noi dăm afară de împrumut la o rată a dobânzii de 2%, pentru persoane fizice, firme si companii sub un anumit termeni și condiție clare și ușor de înțeles. contactați-ne astăzi prin e-mail la adresa: (kresimirprevic4@ gmail.com)