| mardeamor a întrebat:

Vreau sa cumpar o garsoniera confort 3 as dori sa stiu cam cat costa actele la notar? deci si la vanzator si la cumparator in total.multumesc

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Costul tranzactiei depinde de valoarea garsonierei, respectiv de pretul pe care-l platesti si de perioada de timp in care a fost detinuta de vanzator(peste ori sub 3 ani). Pretul difera foarte mult, in functie de localitate si situarea garsonierei in localitate(nu este un pret fix pentru toata tara). Daca-mi spui elementele respective o sa-ti spun costul total. Poti sa-mi scrii pe privat, daca nu vrei sa dai aici detaliile. Numai bine!

Răspuns utilizator avertizat