Întrebare recomandată | CreaţaWsz a întrebat:

Vreau sa deschid o frizerie. Cum sa incep? Ce trebuie sa fac? Am inteles ca te sponsorizeaza UE pentru asa ceva.

Răspuns Câştigător
| albastrica009 a răspuns:

Nu primesti nimic de la ue, nu-ti fa iluzii ca pierzi timpu. Sfatul meu:-
-fa rost de o locatie in centru,unde au acces multi oameni
-cauta angajate pricepute si prietenoase ca sa poate relationa cu clientii
-vezi daca ai concurenta(daca ai si e destul de buna, atunci renunta sau macar vino cu ceva mai bun)
-fa rost de toate ustensilele:placa, feon, foarfece, vopsele de par, fixativ, etc stii tu ce ai nevoie.
MULT SUCCES.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Nu se vor finanta proiecte, precum frizerii, din fonduri europene nerambursabile--- vezi :http://www.mediafax.ro/......i-12323659

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Nu primesti fonduri nerambursabile de la UE ca sa-ti descizi o frizerie. Fondurile nerambursabile se dau in gnr pentru agricultura, productie si eventual turism. Astea sunt motoarele economiei.

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Nu cred ca te sponsorizeaza UE>

| mihaita88 a răspuns:

Sigur nu este frizeria sponsorizata UE