| madapufi21 a întrebat:

Vreau sa fac bani. Ceva idei?
P. S.: Am 11 ani.
Va rog, nu veniti cu chestii de genu' ca sant prea mica, trebuie sa-ti dea parintii, bla, bla, bla...

Răspuns Câştigător
| BiuL a răspuns:

Incearca sa faci ceva handmade, de exemplu bratari ale prieteni ca tot sunt la moda si sa le vinzi pe internet sau la colege, prietene, rude, sau spune-le parintilor si rudelor ca ai nevoie de bani si poate iti vor da ceva treburi de facut (de exemplu sters praful, dus gunoiul) sau sa iei anumite note pentru care sa iti dea bani sau sa vorbesti cu vecinii si prietenii care au catei sa iti dea o suma modica sa le scoti animalele la plimbare cand ei nu pot.

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Depinde si de ce talente asunse beneficiezi, poate crosetezi, poate pictezi, ceva de genul acesta.

| VadTot a răspuns:

Esti din Bucuresti?

| hummmer a răspuns:

Dacă ai vecini cu copii mici de supravegheat sau căţei de plimbat ia legătura cu ei.
Ai putea să faci diferite brăţări, colaje, coliere/mărgele pe aţă şi să le vinzi colegilor/prietenilor.

| costan a răspuns:

Poti sa promovezi produse si sa catigi 10% garantat numia din vanzari direct de acasa, vezi aici despre ce este vorba: ( http://www.program-afiliere.com/affiliate/affiliate.php?id=45&group=7 )